Na dálnici D1 se u Kujav převrátilo auto. Řidiče transportoval vrtulník do nemocnice

V sobotu byla v 08:32 na operační středisko hasičů nahlášena dopravní nehoda osobního automobilu, která se stala na dálnici D1 u obce Kujavy. Došlo ke zranění jedné osoby.

Při příjezdu jednotek na místo nehody bylo zjištěno, že došlo k nehodě osobního automobilu, které skončilo mimo dálnici převrácené na střeše. Hasiči ihned provedli stabilizaci převráceného vozidla a zajištění proti požáru, poskytli pomoc přítomné posádce zdravotnické záchranné služby při ošetřování zraněné osoby a zajistili komunikaci pro přistání vrtulníku letecké záchranné služby Moravskoslezského kraje. Provoz na dálnici byl v jednom směru přibližně na 20 minut zastaven.
Po vyšetření dopravní nehody Policií ČR zajistili hasiči převrácení havarovaného vozidla zpět na kola a následně i jeho přemístění zpět na komunikaci pomocí vyprošťovacího automobilu. Hasiči poté uklidili komunikaci, kterou ve spolupráci s Polici ČR plně zprovoznili, neboť během likvidačních prací byla dálnice z důvodu bezpečí zasahujících složek integrovaného záchranného systému průjezdná pouze jedním jízdním pruhem.

Foto: HZS MSK
XIII. Hodoňovický masopust

22.02. 13:00
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

Tři v háji / divadelní představení

04.03. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Spisovatelé do knihoven: Kateřina Rudčenková / beseda

05.03. 18:00
Celý MS kraj, Knihovna, Bílovec

Galimax s.r.o. Barandov

od 16 200 Kč/měsíc

Detail

CRISTAL - BEST, s.r.o. - okres Pardubice

od 16 100 do 16 250 Kč/měsíc

Detail

ANKU STAV s.r.o. - Praha-východ

od 14 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků