Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na dálnici D1 se u Kujav převrátilo auto. Řidiče transportoval vrtulník do nemocnice

V sobotu byla v 08:32 na operační středisko hasičů nahlášena dopravní nehoda osobního automobilu, která se stala na dálnici D1 u obce Kujavy. Došlo ke zranění jedné osoby.

Při příjezdu jednotek na místo nehody bylo zjištěno, že došlo k nehodě osobního automobilu, které skončilo mimo dálnici převrácené na střeše. Hasiči ihned provedli stabilizaci převráceného vozidla a zajištění proti požáru, poskytli pomoc přítomné posádce zdravotnické záchranné služby při ošetřování zraněné osoby a zajistili komunikaci pro přistání vrtulníku letecké záchranné služby Moravskoslezského kraje. Provoz na dálnici byl v jednom směru přibližně na 20 minut zastaven.
Po vyšetření dopravní nehody Policií ČR zajistili hasiči převrácení havarovaného vozidla zpět na kola a následně i jeho přemístění zpět na komunikaci pomocí vyprošťovacího automobilu. Hasiči poté uklidili komunikaci, kterou ve spolupráci s Polici ČR plně zprovoznili, neboť během likvidačních prací byla dálnice z důvodu bezpečí zasahujících složek integrovaného záchranného systému průjezdná pouze jedním jízdním pruhem.

Foto: HZS MSK
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Bartoň a Partner s.r.o. - Náměstí Svobody

od 13 500 Kč/měsíc

Detail

Janes studio s.r.o. - pracoviště: Kollárova 19, Jihlava

od 18 500 Kč/měsíc

Detail

Skype Czech Republic s.r.o.

od 23 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků