Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Žena přivolala policii kvůli napadení, ta v bytě objevila pěstírnu konopí

Dne 1. února 2020 byla třinecká policejní hlídka vyslána k domácí rozepři mezi partnery do jednoho z bytů panelové zástavby v Třinci. Oznámení učinila mladá žena, která uvedla, že v bytě byla napadena svým partnerem. Na místo byla ihned vyslána policejní hlídka, která se zkontaktovala jak s oznamovatelkou, tak s jejím partnerem.

"Při zjišťování okolností samotného napadení, byla náhodou policisty uvnitř bytu objevena pěstírna konopí. Ve speciálně upraveném stanu se vzduchotechnikou, elektroinstalací, zavlažovací technikou a jinými technickými náležitostmi potřebnými k pěstování tzv. In door, bylo ve stanu nalezeno několik vzrostlých rostlin konopí. 24 letý muž se ve své výpovědi doznal, že rostliny pěstuje výhradně pro svou vlastní potřebu," sdělila mluvčí PČR Karolína Bělunková.

Třinečtí kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a pro podezření z přečinu nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku

V případě odsouzení hrozí pachateli až 10 let za mřížemi. V současné chvíli byly ve věci vyžádány znalecké posudky mimo jiné ke zjištění množství látky THC v zajištěných rostlinách.

text a foto: PČR MSK

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy