Žena přivolala policii kvůli napadení, ta v bytě objevila pěstírnu konopí

Dne 1. února 2020 byla třinecká policejní hlídka vyslána k domácí rozepři mezi partnery do jednoho z bytů panelové zástavby v Třinci. Oznámení učinila mladá žena, která uvedla, že v bytě byla napadena svým partnerem. Na místo byla ihned vyslána policejní hlídka, která se zkontaktovala jak s oznamovatelkou, tak s jejím partnerem.

"Při zjišťování okolností samotného napadení, byla náhodou policisty uvnitř bytu objevena pěstírna konopí. Ve speciálně upraveném stanu se vzduchotechnikou, elektroinstalací, zavlažovací technikou a jinými technickými náležitostmi potřebnými k pěstování tzv. In door, bylo ve stanu nalezeno několik vzrostlých rostlin konopí. 24 letý muž se ve své výpovědi doznal, že rostliny pěstuje výhradně pro svou vlastní potřebu," sdělila mluvčí PČR Karolína Bělunková.

Třinečtí kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a pro podezření z přečinu nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku

V případě odsouzení hrozí pachateli až 10 let za mřížemi. V současné chvíli byly ve věci vyžádány znalecké posudky mimo jiné ke zjištění množství látky THC v zajištěných rostlinách.

text a foto: PČR MSK
Tři v háji / divadelní představení

04.03. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Spisovatelé do knihoven: Kateřina Rudčenková / beseda

05.03. 18:00
Celý MS kraj, Knihovna, Bílovec

Spisovatelé do knihoven: Radek Malý / beseda

10.03. 18:00
Celý MS kraj, Knihovna, Bílovec

ATELIER DĚDEK s.r.o. - pracoviště

od 17 970 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

MASTER.TMM s.r.o. - pracoviště okres Pardubice

od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Data Servis - informace s.r.o. - pracoviště Chrudim

od 75 do 130 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků