Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Lékařskou pohotovost bude v Ostravě zajišťovat městská nemocnice. Zubař se stále hledá.

Krajský úřad už má jasno o způsobu zajištění pohotovostní služby pro dospělé i děti v Ostravě. O obě se postará, stejně jako doposud, městská nemocnice. Naopak o zubaři nebylo rozhodnuto přesto, že se do soutěže jeden přihlásil. Kraj se ale rozhodl vypsat nové výběrové řízení. Chce více nabídek.

Pohotovostní služba pro děti a dospělé v Ostravě zůstane zachována ve stejném rozsahu, jako dosud. Rozhodli o tom krajští radní ve výběrovém řízení. Postará se o to opět Městská nemocnice Ostrava. Smlouva bude platit až do konce roku 2022. Kraj to vyjde na 20 milionů korun. "Nedojde k žádnému omezení. Služba pro dospělé a pro děti bude zajištěna už od prvního března a předpokládáme, že stejným způsobem bude zajištěna i služba zubní pohotovosti," potvrzuje hejtman MS kraje Ivo Vondrák.

O provozovateli zubní pohotovosti, ale zatím rozhodnuto není. Do výběrového řízení se přihlásil pouze jeden zájemce a tak kraj soutěž zrušil. V následujících dnech bude vypsáno nové výběrové řízení. Pohotovost, až do jeho ukončení, zajistí stávající zubaři v Městské nemocnici Ostrava. "Se stomatology je horší domluva. Je velmi těžké je přesvědčit, aby sloužili lidu," posteskl si náměstek hejtmana MS kraje Martin Gebauer.

Všechny tři pohotovosti budou tedy i nadále fungovat v Městské nemocnici Ostrava. Od června by měl být znám i nový provozovatel zubní pohotovosti. 
Vítání svátků jara v Bašce

Zítra
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

ZRUŠENO!!!Velikonoční jarmark v Bílovci

Zítra
Celý MS kraj, Zámecké nádvoří, Bílovec

TIGEMMA, spol. s r.o.

od 150 Kč/hod.

Detail

GASL CZ s.r.o. - pobočka Prostějov

od 120 do 140 Kč/hod.

Detail

Michal Polák - prodejna Žabka

od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků