Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Baník Ostrava začíná novou sezónu v nových dresech. V prvním kole se představí v Karviné

Začíná podzimní část nejvyšší fotbalové ligy a jako první se z našeho regionu představí Opava, která jede už v pátek do Plzně. V neděli ale přijde na řadu hned v úvodu soutěže derby. Karviná přivítá na svém hřišti Baník Ostrava, který poprvé nastoupí v nových dresech a pod kapitánem Janem Laštůvkou.

Fotbalisté Baníku Ostrava v novém ligovém ročníků po 28 letech znovu oblečou dresy značky Puma. Všichni doufají, že přinesou úspěch jako v letech 1980 až 92, kdy Baník získal jednou titul a 4 krát byl druhý. Jsou ve dvou modrobílých provedeních a gólman je v černém.

Jan Laštůvka, kapitán mužstva

Baník Ostrava prošel několika změnami. Odešla legenda Milan Baroš, chybět bude i Hrubý nebo Procházka. Tým naopak posílili Juroška a Zajíc ze Slovácka, Tetour z Dukly Praha, z hostování se vrací Chvěja, Tijani a Azackij.

Luboš Kozel, trenér FC Baník Ostrava

K prvnímu zápasu nastoupí Baník v neděli v Karviné, kterou posílil bývalý baníkovec Papadopulos.

Jan Laštůvka, kapitán mužstva

Zápas v Karviné bude moci sledovat na vlastní oči asi jen tisícovka fanoušků, kteří vlastní permanentky z uplynulé sezóny. Hosté nedostanou žádné lístky. Na první domácí zápas Baníku s Budějovicemi o týden později bude moci přijít asi 3900 diváků.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy