Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

PÁTRÁNÍ: Ztratil se "někde na Svinovských mostech", domů nedorazil. Rodina i policie pátrají po seniorovi z Jistebníku

Viděn byl naposledy 27. září, od té doby je nezvěstný. Policie už několik dní pátrá po Karlu Ondrovi z Jistebníku. Jedenasedmdesátiletý senior se ztratil na Svinovských mostech, tak to popsal svým příbuzným. Nedorazil ale domů a má nedostupný mobilní telefon.

Jakékoliv informace mohou pomoct k nalezení nezvěstného muže s trvalým bydlištěm v Jistebníku. Hledá ho rodina i policie.

Popis muže: stáří 70 let, výška 165 -170 cm, střední postavy, šedé krátké vlasy, pouze po bocích hlavy, temenní a čelní pleš, zelené oči a nosí dioptrické brýle. 

Na sobě měl: košili s dlouhým rukávem, pruhovanou, tmavé barvy, černou vestu s bílým nápisem „Mechanik Vítkovice“. Dlouhé letní kalhoty, tzv. kapsáče, tmavě šedé barvy a kšandy, kožené polobotky světle béžové barvy. Na obličeji nosí bílou textilní roušku. 

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Kriminalisté od oznámení pohřešování prověřili zdravotnická zařízení, veřejné budovy i prostranství posledního ověřeného výskytu a v neposlední řadě proběhla pátrací akce, bohužel vše s negativním výsledkem."

Policie uvítá informace na bezplatné lince 158 nebo na kterékoliv služebně.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků