Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

PÁTRÁNÍ: Vášnivý fotograf měl nejspíš namířeno do Poodří, zmizel beze stopy

Naposledy spatřen byl v neděli 18. října v Havířově-Dolní Datyni. Od té doby zmizel neznámo kam. Policisté pátrají po Ryszardu Kantorovi. Muž ročníku 1960 měl odjet vlakem ve směru do Studénky. Je možné, že chtěl navštívit tehdy silně zavodněné okolí poblíž řeky Odry a rybníky v Poodří, podle policie je totiž milovníkem fotografování flóry a fauny poblíž vodních toků a rybníků.

Muž měl při odjezdu na sobě šedozelené kalhoty, zelenou podzimní bundu, šedozelenou vestu. S sebou měl brašnu přes rameno, na nohou kožené kotníkové boty. Muž je vysoký asi 180 cm, silnější postavy, hnědé oči, držení těla má nachýlené dopředu.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Policisté prověřili mužovy vazby na obce Studénku i Bílovec, prověřili zdravotnická zařízení, vlakové a autobusové nádraží, veřejná místa. Přátelé, známé i vazby na předešlé bydliště."

Policisté také zmapovali časovou osu muže, přesně ode dne jeho odchodu, v pátrání jsou ale zatím bez úspěchu a obracejí se na veřejnost.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Jakékoli informace po pohřešovaném muži přijmou policisté na telefonním čísle 596 805 541. K dispozi je i bezplatná linka 158."The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

BUKOVEL CZ s.r.o. - Ruzyně

od 16 800 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

RADEMARED s.r.o.

od 18 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků