Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ředitelství silnic a dálnic opravuje v Moravskoslezském kraji 16 silnic

16 silnic se opravuje a dalších 22 projektů se připravuje. Takový je aktuální stav prací Ředitelství silnic a dálnic v Moravskoslezském kraji. Stavebně nejvytíženější jsou práce na silnici I/56 na trase od Opavy přes Ostravu až do Beskyd.

Pravidelně každý měsíc informuje Ředitelství silnic a dálnic o nejdůležitějších opravách silnic v Moravskoslezském kraji.

Miroslav Mazal, tým komunikace ŘSD: "K prvnímu srpnu letošního roku probíhalo v Moravskoslezském kraji celkem 16 oprav silnic anebo mostů, dalších 22 projektů se úspěšně připravuje. Stavebně nejvytíženější komunikací je silnice I/56 vedoucí od Opavy přes Ostravu do Beskyd. Zhruba osmdesátikilometrová spojnice regionálního významu místy snáší až 24 tisíc aut všech velikostí denně, přičemž 7 % tvoří nákladní doprava (měřeno v roce 2020)."

Detaily všech akcí ŘSD ČR jsou vždy veřejně dostupné na internetu v sekci „Mapová aplikace“.

Miroslav Mazal, tým komunikace ŘSD: "Zde je možné sledovat připravované i realizované projekty od oprav přes odpočívky po novostavby, podrobnosti zobrazované při rozkliknutí nabídky mohou být libovolnou součástí informačních zpráv i mediálních reportáží."

Další aktuality jsou uváděny na krajských twitterových účtech ŘSD ČR.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy