Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karviná se raduje! Házenkáři vybojovali 14. mistrovský titul

Karvinští házenkáři se společně se svými fanoušky po čtyřech letech radovali z mistrovského titulu. Na domácí palubovce v pátém finálovém utkání porazili Plzeň o pět branek 31:26. Fandit přišlo více než dva tisíce diváků.

Obrovskou radost a euforii zažívali karvinští házenkáři společně se svými fanoušky po nedělním rozhodujícím pátém finálovém utkání proti Talentu Plzeň. Zvítězili rozdílem pěti branek v konečném skóre 31:26. Šampaňské doslova teklo proudem, hala byla nabitá euforií ze získaného mistrovského titulu, 14. v pořadí.

Ondřej Skalický, hráč HCB Karviná: "Pocity, no jsme mistři, super."
Dominik Solák, hráč HCB Karviná: "Co se ve mě odehrává, jsou to pocity euforie, štěstí a zadostiučinění, protože si myslím, že za ty dva roky tvrdé dřiny, trápení a toho tlaků jsme si to zasloužili a letos jsme byli lepší."
Jan Sobol, hráč HCB Karviná: "Byli jsme lepší, zaslouženě jsme vyhráli, fantastické publikum, narvaná hala."

Minuty slávy si užívali i fanoušci, kteří po celou dobu utkání burcovali házenkáře k co nejlepším výkonům. A jestlipak bude ještě nějaká společná oslava s fanoušky?

Michal Brůna, trenér HCB Karviná, prezident klubu: "Doufám, že se všichni někde potkáme a pořádně to oslavíme."Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy