Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V rámci Karvinského kulturního léta zahrála na náměstí kapela O.S.G.

V rámci Karvinského kulturního léta se na karvinském náměstí během léta střídaly na pódiu kapely různých žánrů a zpříjemňovaly lidem čas trávený v centru města. My vám teď představíme jednu z vystupujících kapel, kapelu O.S.G.

Koncert kapely O.S.G., která vystoupila na náměstí v Karviné v rámci Karvinského kulturního léta doprovázel vydatný déšť a ten se také podepsal na počtu přítomných posluchačů. I tak nabídla kapela k poslechu kvalitní rockovou hudbu vesměs vlastní tvorby.

Mirek Mohel, zpěvák, frontman kapely: "Říkejme tomu big beat, rock, jsou to spíše se snažíme o tvrdší věci než o něco měkčího."

Jejich texty jsou hlavně o životě. Poslední videoklip vyšel nedávno ke skladbě Virtuální svět. Text k této písni složil kytarista Marek Džupin.

Marek Džupin, kytarista, autor textu: "On tam byl spíše první hudební nápad, pak jsem do toho hledal téma, které by se hodilo."
Mirek Mohel, zpěvák, frontman kapely: "Je to o tom, jak se lidi odcizují sami sobě a spíš se baví tou technikou a vytrácí se ten osobní kontakt."

Kapela O.S.G. koncertuje v rámci různých festivalů po celém MSK. Svou tvorbu propaguje především na internetu.

Nahlásit chybu


K tématu
Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - OSTRAVA
Ostrava
od 103 Kč/hod.

Detail

Bartoň a Partner s.r.o., Ostrava (Poděbradova)
Ostrava
od 12 975 Kč/měsíc

Detail