Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V MS kraji představila svůj program kandidátka na prezidentku Danuše Nerudová

Moravskoslezský kraj navštívila jedna z kandidátek na prezidenta, paní Danuše Nerudová. Zavítala mimo jiné do Nového Jičína, Frýdku-Místku, Karviné a Ostravy. Lidem představila nejen sebe, ale také svůj program.

Už příští rok budeme volit nového prezidenta. Z žen, které chtějí být hlavou státu, má největší šanci ekonomka a bývalá rektorka Mendelovy univerzity v Brně Danuše Nerudová.

Danuše Nerudová, kandidátka na prezidentku: “Lidé v Ostravě a okolí jsou nesmírně milí. Chodí na stánek a svěřují se se svými problémy, které je tu trápí a já jsem velmi ráda, že můj program, který mám, to znamená řešení dopadu ekonomické krize a zájem o lidi, takže v tom mém programu nachází řešení toho svého problému.”

Anketa: obyvatelé Ostravy: “Myslím si, že paní Nerudová je rozumná paní, vidím v ní jakoby budoucnost českého národa. Že má reprezentativní vzhled a reprezentativní vystupování. Líbí se mi její kampaň.”

“Je strašně milá, strašně příjemná, dá se s ní pokecat a připadá mi taková upřímná.”

Co se týká energetické krize, je nejen pro zastropování cen elektrické energie na úrovni EU.

Danuše Nerudová, kandidátka na prezidentku: “Určitě je potřeba začít motivovat lidi a dávat jim peníze za to, že ušetří elektrickou energii jak je to v Rakousku. To znamená, pokud třeba ušetříte 10 % elektrické energie, tak prvních x kilowatthodin máte za velmi nízkou cenu.”

Podle výzkumu STEM/MARK má Nerudová nejméně odpůrců ze všech nejsilnějších kandidátů. Navíc má i čistou minulost. Její šance na vítězství jsou tak poměrně vysoké.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy