Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Moravskoslezská sestra 2022 má své vítězky, galavečer doprovázel Leoš Mareš

V aule Vysoké školy báňské ve čtvrtek večer proběhl galavečer a slavnostní vyhlášení ankety Moravskoslezská sestra 2022. Ve finále bylo patnáct sester. Ocenění si ve svých kategoriích, na základě hodnocení odborné poroty, odneslo pět z nich.

Prestižní anketa se vrátila po dvou letech, vloni se na tomto místě děkovalo všem zdravotníkům za pomoc v covidové době. 

Ivo Vondrák (ANO), hejtman Moravskoslezského kraje: "Je to skvělé, že jsme se tady zase sešli, já to považuji za velký svátek a takovou, řekněme možnost, jak poděkovat všem našim sestrám za tu práci, kterou dělají."
Martin Gebauer (ANO), náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje: "To byla show, kterou si ty holky zaslouží, užily si to, zatancovaly si, mají z toho dojem."

Do hlasování se i tentokrát mohli zapojit i lidé prostřednictvím ankety Sestra veřejnosti. Nejvíce hlasů obdržela Renáta Bednárková, která zároveň vyhrála kategorii Sestra u lůžka.

Renáta Bednárková, vítězka kategorie Sestra u lůžka: "Jsem šťastná, děkuji všem, děkuji své rodině a všem známým i neznámým. Moc děkuji a je to příjemné."
Jaroslava Kuzníková, ocenění za dlouhodobý přínos v ošetřovatelské péči: "V prvé řadě bych teda poděkovala všem, kteří mi posílali i hlasy, hlavně vedení Karvinské hornické nemocnice, že mě nominovalo."
Leoš Mareš, moderátor večera: "Díky téhle anketě se vlastně dokážou vyprávět i konkrétní příběhy. Že najednou to není jen masa nějakých sestřiček, ale dozvíte se, že ty ženy jsou třeba v praxi i přes 40 let, jsou to úžasné lidské story."

Sestřih ze slavnostního vyhlášení ankety Moravskoslezská SESTRA 2022 můžete vidět v premiéře v sobotu po 17. hodině a poté celý víkend na Polaru.

Nahlásit chybu


K tématu
Příležitost pro každého s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 Kč/měsíc

Detail

RegioJet a.s. - nástupní místo Havířov, Bohumín
Havířov
od 25 000 do 38 000 Kč/měsíc

Detail

ASTRAFOOD a.s., Šenov u Karviné (Šachetní 1268, Kaštanová 688)
Šenov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail