Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Den na kole s MSK ukončil cyklistickou sezonu v Jeseníkách. Nabídl atrakce, závody i koncert Miraie

V Jeseníkách ukončili cyklistickou sezonu. A to Dnem na kole s MS krajem na Kopřivné,, který nabídl spoustu soutěží pro celé rodiny, atrakce a závod pro milovníky adrenalinu.

Milovníci cyklistiky si přišli na své v Bike Parku Kopřivná v Jeseníkách. Na Dni na kole s MS krajem si užili nejen spoustu zábavy, ale také si mohli vyzkoušet nové modely kol, zazávodit si a dozvědět se více o krásách MS kraje.

Jan Krkoška (ANO), náměstek hejtmana MS kraje: “Děti si tady můžou sjet závody v trailech, můžou si tady vyzkoušet jízdu zručnosti, mají tady ukázky různých destinací v našem MS kraji a ukazujeme tady technotrasu, kterou taky máme jako MS kraj ukazujeme všechny památky.”
Tomáš Novák, cyklokoordinátor, MS kraj: “Za mě byla cyklistická sezóna maximálně bohatá. Budu vycházet z předchozích roků, kdy nám bylo řečeno, že počasí nevyšlo zhruba nějaký týden, 14 dní a letos si myslím, že to bylo hodně podobné.”

Závodilo se na funtrailu, což je středně náročná trasa a vybrána byla proto, aby ji zvládli všichni.

Anketa, účastníci závodu: “Nejnáročnější pro mě asi byly ty rovinky, kde jse musel nejvíc šlapat. Jinak to bylo super.”
“Trať byla dobrá. Bylo těžké to udýchat."
Mirai Navrátil, frontman kapely Mirai: “Já jsem dneska jel na Praděd a jel jsem tedy, přiznám, se, na elektrokole stejně jako Jarda Jágr a byla to docela rychlovka."

Sladkou odměnou byl pro všechny koncert Miraie Navrátila, se kterým si mohli jak zazpívat, tak se s ním i vyfotit.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy