Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Pokus o vraždu v Třinci. Opilý muž napadl svého známého sekerou kvůli mobilu

Až 18 let za mřížemi hrozí 59letému muži, kterého policisté podezřívají z pokusu vraždy. Podezřelý v Třinci popíjel alkohol se svým známým a následně ho napadl sekerou. Incident se stal v úterý 16. května, policie zveřejnila informace k případu až nyní.

Složky IZS v úterý 16. května večer obdržely zprávu o fyzickém napadení mezi dvěma muži v bytě v Třinci. Ke konfliktu došlo poté, co si podezřelý myslel, že mu poškozený 56letý muž ukradl mobilní telefon. Podle informací TV Polar ho napadl tupou stranou sekery a způsobil mu mnohočetná zranění na hlavě a horních končetinách.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: “Následovala celá řada činností sloužící k zadokumentování případu, jako např. ohledání místa činu, zajišťování stop a další prvotní procesní úkony. Do případu, vzhledem k závažnosti, vstoupili také krajští kriminalisté, kteří si případ převzali do své gesce a obvinili 59letého zadrženého muže ze zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu.”
Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: “Obviněný se k trestné činnosti doznává. Trestní stíhání je vedeno vazebně. Muži hrozí trest odnětí svobody až do výše osmnácti let.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy