Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Při nehodě motorky v Bruzovicích se zranili muž a žena, oba byli převezeni do nemocnice

V sobotu před 18. hodinou složky IZS zasahovaly u vážné dopravní nehody v Bruzovicích na Frýdecko-Místecku, kde havaroval motocykl. Při nehodě se zranili čtyřicetiletý muž a jednatřicetiletá žena, oba byli transportováni do nemocnice.

Nehoda se stala před osmnáctou hodinou. Na místo spolu s policisty a hasiči ihned zamířil pozemní tým záchranářů z Frýdku-Místku a vrtulník LZS z Ostravy.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: “První záchranáři dorazili na pomoc během pěti minut od převzetí výzvy k zásahu. Čtyřicetiletý muž utrpěl těžké poranění v oblasti hrudníku a páteře. Byl zajištěn krčním límcem, uložen do podtlakové matrace a posádky zahájily nitrožilní podávání léků. Po poskytnuté přednemocniční neodkladné péči jej letečtí záchranáři transportovali na urgentní příjem ostravské Fakultní nemocnice. Žena ve věku jednatřiceti let byla zraněna středně těžce a posádka ZZS ji předala do dalšího ošetřování ve frýdecko-místecké nemocnici.”
Jakub Kozák, mluvčí HZS MSK: “Na místě zasahovaly dvě jednotky profesionálních hasičů z Frýdku-Místku a Nošovic. Pomohli jsme s transportem zraněných a po zadokumentování nehody jsme uklidili komunikaci.”

Příčina nehody a další okolnosti jsou v šetření dopravních policistů.

Nahlásit chybu


K tématu
Araik Company s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 120 do 130 Kč/hod.

Detail

PATRIOT SECURITY s.r.o., Ostrava - Hrušov
Ostrava
od 107 Kč/hod.

Detail

STARTRONIC s. r. o.;
Ostrava
od 17 300 do 25 000 Kč/měsíc

Detail