Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zábava v kroužcích Fokusu začíná na konci září

Stejné množství kroužků jako v loni, 110, ovšem s několika novinkami, připravilo na letošní školní rok Středisko volného času Fokus. Činnost zahajují, tentokrát bez skupinových informačních schůzek, od 29. září.

Michal Podžorný, ředitel SVČ Fokus: “Jsme rádi za to, že naplňujeme naše novinky. Třeba divadlo, filmová škola se přerodila na youtubera a máme i další novinky, jako třeba klub, který je určen lidem s handicapem.”

Několik kroužků, u kterých se ukazuje, že o ně není zájem, Fokus z nabídky stahuje.

Michal Podžorný, ředitel SVČ Fokus: “Já bych řekl, že se mění zájmy lidí nebo někteří odrůstají. Třeba oblíbeným byl kroužek basketbal dívek a tam mám informaci, že všechny holky, které do něj chodily, odcházejí na vysoké školy a tím pádem se rozprchnou mimo Nový Jičín. O tento kroužek tedy není v současné době zájem a je to jeden z mála, který jsme rušili. Naopak na výsluní jsou stále taneční lekce, atletika.”

V oblibě jsou také třeba střelecké NERF souboje, kroužek elektroniků nebo fantasy svět Larp dřevárny.

Seznam všech zájmových činností je na webu střediska volného času, včetně informace, ve kterých jsou ještě volná místa. Kromě toho Fokusáci připravují i další programy. Pokud to situace dovolí, bude to Drakiáda a téměř 20 dětí už je přihlášeno na Podzimní tábor na Ostravici, který se má uskutečnit od 28. do 31. října.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy