Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Martin Chodúr, tanec a pohoštění. Radnice MOaP pořádala tradiční Den seniorů

Městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz uspořádal už tradiční Den seniorů, který každoročně připadá na 1. října, Loni ho bohužel přerušila pandemie koronaviru, o to bohatší byl letošní program, který probíhal ve slavnostní atmosféře v Domě kultury města Ostravy.

Zuzana Ožanová, starostka MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Pro mě je to víc než o tom programu o tom, že se lidé mohou spolu setkat, strávit společné okamžiky a vyjít si do společnosti. Nejdůležitější je, že věnujeme těmto lidem svůj čas. Máme takové tři běhy. V 10 hodin, ve 13:30 a v 17 hodin, abychom mohli dopřát tento kulturní zážitek co největšímu počtu našich seniorů.”

Senioři si tak užili zejména vystoupení populárního zpěváka Martina Chodúra a také spoustu tance v podání tanečního studia MG Dance.

Martin Chodúr, zpěvák: “Dneska máme připravený speciální program, protože hrajeme seniorům. Tak jsme připravili program, který jsme nazvali Pocta velkým hlasům, takže zpíváme a hrajeme písně velkých hlasů jako byl Waldemar Matuška, Karel Gott, Karel Duchoň, takže je to taková velká pocta této doby a této hudby.”
Jakub Mazůch, MG Dance: “Máme tady tři vstupy, během vlastně každého bloku a jsou tři bloky tady v Domě kultury města Ostravy, kde je Den seniorů, Paráda. Teď je druhý blok zrovna a lidi jsou nadšeni. Z toho pódia vidíme, jak jim září očka. To je taková zpětná vazba pro toho umělce. Tak to bylo nádherné.”

Kromě kulturního zážitku bylo pro seniory připraveno i pohoštění.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy