Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Veřejné toalety i občerstvení. Objekt na okraji bělského lesa prošel rekonstrukcí

Objekt na konci ulice Svornosti na okraji bělského lesa v Zábřehu prošel celkovou rekonstrukcí. Nově tam vznikly mimo jiné i veřejné toalety, jejichž počet tak v Ostravě-Jihu stoupl na čtyři.Radnice Ostravy-Jihu nechala kompletně zrekonstruovat objekt u točny tramvajové linky č. 11 v Zábřehu. Oceni to zejména návštěvníci přilehlého bělského lesa, kterým kromě veřejných toalet, které tady dlouho chyběly, nabídne i občerstvení.   

Markéta Langrová, místostarostka MOb Ostrava-Jih: "Je zde nová střecha, zateplila se fasáda, jsou zde udělané i terénní úpravy. Vnitřní dispozice se změnily tak, aby zde vznikly toalety, zázemí pro zaměstnance dopravního podniku a také nové bistro. O čistotu a pořádek se starají naše technické služby a //////0:46 toalety jsou zrekonstruovány tak, aby byly v provedení antivandal."

To znamená, že veškerý interiér je z nerezu a jiných odolných materiálů. V objektu byla vyměněna i okna, nové jsou i vnitřní rozvody a o vytápění se starají elektro topné podlahové rohože.

Veřejné toalety jsou rozděleny na pánské, dámské a pro handicapované a přístupné jsou poté, co do mincovníku na dveřích vhodíte pětikorunu.

Markéta Langrová, místostarostka MOb Ostrava-Jih:"Toalety jsou v provozu dennodenně od 7 do 18 hodin. Samozřejmě v letních měsících bude otevírací doba prodloužena."

Co se týká bistra, jeho znovuotevření v novém lidé uvítali.


Anketa: návštěvníci bělského lesa:"Určitě jsem rád, protože tady něco takového chybělo." 
"Určitě je to super."
Celý zrekonstruovaný objekt nepřetržitě monitorují kamery, které jsou napojeny na městskou policii.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků