Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Veřejné toalety i občerstvení. Objekt na okraji bělského lesa prošel rekonstrukcí

Objekt na konci ulice Svornosti na okraji bělského lesa v Zábřehu prošel celkovou rekonstrukcí. Nově tam vznikly mimo jiné i veřejné toalety, jejichž počet tak v Ostravě-Jihu stoupl na čtyři.Radnice Ostravy-Jihu nechala kompletně zrekonstruovat objekt u točny tramvajové linky č. 11 v Zábřehu. Oceni to zejména návštěvníci přilehlého bělského lesa, kterým kromě veřejných toalet, které tady dlouho chyběly, nabídne i občerstvení.   

Markéta Langrová, místostarostka MOb Ostrava-Jih: "Je zde nová střecha, zateplila se fasáda, jsou zde udělané i terénní úpravy. Vnitřní dispozice se změnily tak, aby zde vznikly toalety, zázemí pro zaměstnance dopravního podniku a také nové bistro. O čistotu a pořádek se starají naše technické služby a //////0:46 toalety jsou zrekonstruovány tak, aby byly v provedení antivandal."

To znamená, že veškerý interiér je z nerezu a jiných odolných materiálů. V objektu byla vyměněna i okna, nové jsou i vnitřní rozvody a o vytápění se starají elektro topné podlahové rohože.

Veřejné toalety jsou rozděleny na pánské, dámské a pro handicapované a přístupné jsou poté, co do mincovníku na dveřích vhodíte pětikorunu.

Markéta Langrová, místostarostka MOb Ostrava-Jih:"Toalety jsou v provozu dennodenně od 7 do 18 hodin. Samozřejmě v letních měsících bude otevírací doba prodloužena."

Co se týká bistra, jeho znovuotevření v novém lidé uvítali.


Anketa: návštěvníci bělského lesa:"Určitě jsem rád, protože tady něco takového chybělo." 
"Určitě je to super."
Celý zrekonstruovaný objekt nepřetržitě monitorují kamery, které jsou napojeny na městskou policii.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy