Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Usmrcený zloděj z Nové Vsi byl recidivista a násilník

  • Ostrava,

Středeční čin důchodkyně z Nové Vsi, která ze strachu o život zabila ve svém domku zloděje, vzbudil velký ohlas. Drtivá většina lidí ženu podporuje. Policisté navíc zjistili, že zloděj byl mnohokrát trestaný recidivista, který už ublížil spoustě lidem. Navíc to vypadá, že důchodkyni nedávno okradl.

Reportáž o důchodkyni z Ostravy - Nové Vsi, která ze strachu o svůj život probodla kuchyňským nožem zloděje, vzbudila velký ohlas. Na Facebooku naší TV Polar stovky lidí diskutovaly o legálních možnostech obrany napadeného člověka. Všichni bez výjimky stojí na straně důchodkyně a její čin schvalují.

Facebook TV Polar:

Držím palec, aby zvítězila spravedlnost, hoch byl potrestán. Dala bych ji medaili.

Obrovský palec nahoru!!! Můj dům, můj hrad a basta.

Ostrava je region razovity... takže chlapec měl hold smůlu. Neměl lézt tam kde neměl. Doufám jen, že to bude hodnoceno jako sebeobrana.

Při výslechu důchodkyně potvrdila, že muže znala. Prý ji už jednou oloupil a vzal 20 tisíc korun.

napadená důchodkyně: “On už mě totiž napadl jednou. Už jsem jednou měla zlomený nos.”

Lenka Sikorová, mluvčí PČR Ostrava: “Policisté se zabývají i dalším oznámením, které žena učinila koncem srpna s tím, že ji měl někdo odcizit finanční hotovost z rodinného domu.”

Při vyšetřování se také ukázalo, že zloděj byl známá firma a měl toho už na svědomí mnoho. Poslední trest na devět a půl roku si odseděl teprve nedávno. Byl za loupež.

Lenka Sikorová, mluvčí PČR Ostrava: “V minulosti byl trestán pro trestnou činnost násilného a majetkového charakteru.”

Policie stále případ vyšetřuje jako těžké ublížení na zdraví. Je prý ale možné, že bude překvalifikován na nutnou obranu. To ale až po provedení znaleckých posudků a shromáždění dalších důkazů.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy