Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Obžalovaný brutálně umlátil v Ostravě přítelkyni

  • Ostrava,

Krajský soud zahájil hlavní líčení s mužem, který v Ostravě brutálně zavraždil svou přítelkyni. Obžalovaný ji surově zmlátil po banální hádce a pak šel spát. Žena na následky zranění zemřela. Nepomohl ji ani známý, který spal ve vedlejším pokoji.

Druhá letošní vražda v Moravskoslezském kraji se odehrála v únoru v Ostravě Mariánských Horách a díky dobré práci policie ji už nyní řeší soud. Obžalovaný Miroslav Opatřil zmlátil po hádce v bytě svou přítelkyni a ta pak v bolestech umřela, zatímco agresor šel spát.

Vít Legerský, státní zástupce: “V průběhu hádky došlo k fyzickému napadení, které spočívalo v úderech pěstí, kopání i našlapávání na její ležící tělo.”

Neuvěřitelné je, že v době vraždy spal ve vedlejším pokoji majitel bytu. Křiku a hluku ale nepřikládal důležitost, prý často pili a pak se hádali. Že je mrtvá zjistili až ráno.

majitel bytu: “On mě budil, že Lenka je mrtvá a já jsme mu říkal, ať neblázní. Tak jsem zkusil tep a říkal jsem, že je hotová.”

Proč se vlastně hádali, neví kvůli opilosti ani obžalovaný. Prý to ale byla nějaká hloupost, což potvrdil i majitel bytu.

majitel bytu: “Hádali se kvůli volovin, že prý mu neuvaří.”

Dcera zavražděné ženy požaduje po obžalovaném odškodnění 300 tisíc korun. Ten útok zlehčuje a tvrdí, že přišla zmlácená už z venku.
Jak jsem vyhrál válku / komedie

15.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Cavewoman / humorná show / přesunuto z 23. 6.

17.12. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Tieto Czech s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 60 000 Kč/měsíc

Detail

Designo rekonstrukce s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 26 000 do 34 600 Kč/měsíc

Detail

REALITNÍ AGENTURA VÍTEK, s.r.o. (Ostrava - Hrabůvka)
Ostrava
od 23 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků