Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Obžalovaný brutálně umlátil v Ostravě přítelkyni

  • Ostrava,

Krajský soud zahájil hlavní líčení s mužem, který v Ostravě brutálně zavraždil svou přítelkyni. Obžalovaný ji surově zmlátil po banální hádce a pak šel spát. Žena na následky zranění zemřela. Nepomohl ji ani známý, který spal ve vedlejším pokoji.

Druhá letošní vražda v Moravskoslezském kraji se odehrála v únoru v Ostravě Mariánských Horách a díky dobré práci policie ji už nyní řeší soud. Obžalovaný Miroslav Opatřil zmlátil po hádce v bytě svou přítelkyni a ta pak v bolestech umřela, zatímco agresor šel spát.

Vít Legerský, státní zástupce: “V průběhu hádky došlo k fyzickému napadení, které spočívalo v úderech pěstí, kopání i našlapávání na její ležící tělo.”

Neuvěřitelné je, že v době vraždy spal ve vedlejším pokoji majitel bytu. Křiku a hluku ale nepřikládal důležitost, prý často pili a pak se hádali. Že je mrtvá zjistili až ráno.

majitel bytu: “On mě budil, že Lenka je mrtvá a já jsme mu říkal, ať neblázní. Tak jsem zkusil tep a říkal jsem, že je hotová.”

Proč se vlastně hádali, neví kvůli opilosti ani obžalovaný. Prý to ale byla nějaká hloupost, což potvrdil i majitel bytu.

majitel bytu: “Hádali se kvůli volovin, že prý mu neuvaří.”

Dcera zavražděné ženy požaduje po obžalovaném odškodnění 300 tisíc korun. Ten útok zlehčuje a tvrdí, že přišla zmlácená už z venku.

Nahlásit chybu


K tématu
SAVETI Facility Management s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 120 Kč/hod.

Detail

BTC servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 35 000 do 70 000 Kč/měsíc

Detail

VaKo stavební s.r.o., Ostrava a okolí
Ostrava
od 38 000 do 47 000 Kč/měsíc

Detail