Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Obžalovaný brutálně umlátil v Ostravě přítelkyni

  • Ostrava,

Krajský soud zahájil hlavní líčení s mužem, který v Ostravě brutálně zavraždil svou přítelkyni. Obžalovaný ji surově zmlátil po banální hádce a pak šel spát. Žena na následky zranění zemřela. Nepomohl ji ani známý, který spal ve vedlejším pokoji.

Druhá letošní vražda v Moravskoslezském kraji se odehrála v únoru v Ostravě Mariánských Horách a díky dobré práci policie ji už nyní řeší soud. Obžalovaný Miroslav Opatřil zmlátil po hádce v bytě svou přítelkyni a ta pak v bolestech umřela, zatímco agresor šel spát.

Vít Legerský, státní zástupce: “V průběhu hádky došlo k fyzickému napadení, které spočívalo v úderech pěstí, kopání i našlapávání na její ležící tělo.”

Neuvěřitelné je, že v době vraždy spal ve vedlejším pokoji majitel bytu. Křiku a hluku ale nepřikládal důležitost, prý často pili a pak se hádali. Že je mrtvá zjistili až ráno.

majitel bytu: “On mě budil, že Lenka je mrtvá a já jsme mu říkal, ať neblázní. Tak jsem zkusil tep a říkal jsem, že je hotová.”

Proč se vlastně hádali, neví kvůli opilosti ani obžalovaný. Prý to ale byla nějaká hloupost, což potvrdil i majitel bytu.

majitel bytu: “Hádali se kvůli volovin, že prý mu neuvaří.”

Dcera zavražděné ženy požaduje po obžalovaném odškodnění 300 tisíc korun. Ten útok zlehčuje a tvrdí, že přišla zmlácená už z venku.
Irena Kalhousová: Visegrad a Izrael / beseda s I. Kalhousovou

Dnes
Ostrava-Poruba, Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

Můj báječný rozvod / one women komedie s Eliškou Balcerovou

Dnes
Ostrava-Poruba, Dům kultury města Ostravy

ANETA LANGEROVÁ / koncert

Dnes
Ostrava-Centrum, DK Akord, Ostrava

JÍDELNA OPEN s.r.o.,
Ostrava
od 14 600 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

ČIFO - Český institut finanční odpovědnosti a.s., Ostrava a Frýdek-Místek
Ostrava
od 106 Kč/hod.

Detail

JPM trans, s.r.o. - Ostrava - Kunčičky
Ostrava
od 15 900 do 20 300 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků