Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostravský vykradač bytů a domů je za mřížemi

  • Ostrava,

Před Vánocemi přinášíme dobru zprávu pro obyvatele Ostravy. Muž, který několik posledních měsíců doslova řádil po celém městě a vykrádal domy a byty, je konečně za mřížemi. Policisté mu prokázali 29 případů a ani toto číslo nemusí být konečné.

Policisty už od jara trápil narůstající počet vloupání do rodinných domů, bytů, ale i firem a dalších objektu, která měla stejný modus operandi tedy styl. Zloděj do domu vnikal po vypáčení okna. V několika případech mu ani nevadilo, že majitelé byli doma.

Patrik Heinzke, policejní komisař: “Pachatel do domů a bytů vnikal po vypáčení plastového okna, kdy si pomohl páčidlem nebo šroubovákem. Objekt prohledal. Zajímala ho finanční hotovost, zlato a elektrické nářadí.”

Po šesti měsících ho policisté v září dopadli. Zjistili, že jde o 30letého recidivistu, který byl z posledního vězení propuštěn v únoru. Protřelý kriminálník samozřejmě nevypovídal, ale i tak mu policisté prokázali 29 skutků. Některé věci ještě našli při domovních prohlídkách.

Patrik Heinzke, policejní komisař: “Na základě důkazů, stop na místě činů a svědků, kteří ho viděli nebo ho vyrušili namístě činu, byla ustanovena podezřelá osoba.”

Jeho asi nejcennějším lupem byl ultrazvuk na zjišťování kvality materiálu za 300 tisíc. Ten ale skončil v popelnici, protože nevěděl k čemu přístroj slouží a v zastavárně ho nechtěli. Nyní je zloděj už opět ve vězení. Prozatím za jinou krádež.
VIP Fitwork Celebration Respect Club Ostrava

Dnes
Ostrava, Respect Club Ostrava

COPPÉLIA LÉA DELIBESE, klasický pohádkový balet

Dnes
Ostrava, Divadlo J. Myrona, Ostrava

Letní kino AMFI: 3BOBULE

Dnes
Ostrava-Jih, Letní kino Amfi, Ostrava - Poruba

Sad-Fasad Sistem s.r.o..
Ostrava
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Čistící stroje s.r.o. - KÄRCHER STORE Retail Park Ostrava Poruba
Ostrava
od 18 000 Kč/měsíc

Detail

David & son s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků