Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Komunisté zahajují kampaň v oblíbené Ostravě

  • Ostrava,

Další stranou, která už zahajuje kampaň před podzimními komunálními volbami jsou komunisté. Pro začátek si vybrali svou tradiční baštu Ostravu i když v parlamentních volbách se jim ani tady příliš nevedlo. Hlavním volebním tahákem bude už klasicky zvyšování důchodů.

Předseda Komunistické strany Čech a Moravy Vojtěch Filip dorazil do Ostravy, aby v kulturním domě podpořil své kolegy z našeho regionu při zahájení volební kampaně. Klíčovým tématem bude zvyšování důchodů a sociálních dávek. “Chceme zajištění dostatečného bydlení pro lidi, kteří tady mají zaměstnání. Chceme se postarat o seniory, protože tady je to navíc komplikované o to, že mnozí pracovali ve velmi těžkých provozech.” upřesnil předseda KSČM Vojtěch Filip.

I když se kandidátky pro komunální volby teprve budou sestavovat, lídrem v Ostravě se pravděpodobně stane starosta Michálkovice Martin Juroška. Ten chce ostravanům nabídnout MHD zdarma. “Je to naše dlouhodobá vize. Chceme k tomu dospět tak, že budeme postupně ulevovat jednotlivým skupinám.” vysvětlil Juroška.

Po brífinku s novináři se funkcionáři setkali v malém sále kulturního domu s občany. Vstupné bylo dobrovolné, jen aby se prý vybralo na náklady pořadatelů. Lidi zajímala aktuální situace, případná podpora menšinové vlády i kauza Ondráček.
Klasická hudba v Ostravě v době (po)koronavirové / beseda

Dnes
Ostrava-Poruba, Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

Svatováclavský hudební festival - Italské baroko

Dnes
Ostrava-Slezská Ostrava, Kostel sv. Jana Nepomuckého, Ostrava-Stará Bělá

Letní kino AMFI: OVEČKA SHAUN VE FILMU: FARMAGEDDON

Dnes
Ostrava-Slezská Ostrava, Letní kino Amfi, Ostrava - Poruba

Designo rekonstrukce s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 17 300 do 20 800 Kč/měsíc

Detail

David & son s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o., Penny Market- Horní (X PARK)
Ostrava
od 16 400 do 17 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků