Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vítkovické florbalistky mají zlato, muži skončili stříbrní

  • Ostrava,

Florbalistky Vítkovic slaví titul! V Superfinále porazily Chodov a v Ostravar Aréně mohly začít slavit. Jejich oddíloví kolegové ale neuspěli – podlehli v prodloužení Mladé Boleslavi a museli se spokojit se stříbrem.

Poprvé v historii se konalo florbalové superfinále v Ostravě. Ba co víc – za účasti dvou vítkovických týmů, mužů i žen. Nejdřív na to šly ženy a bylo to drama se vším všudy. Po základní hrací době byl stav 2:2 a rozuzlení přišlo hned ve třetí minutě prodloužení, kdy vstřelila vítkovická Koníčková zlatý gól. „Řekly jsme si, že v prodloužení musíme hlavně střílet a nakonec to vyšlo, je to paráda,“ rozplývala se autorka zlaté trefy Hana Koníčková.

Poté přišli v Ostravar Aréně na řadu muži, které sledovalo přes osm tisíc diváků. A ti viděli infarktový zápas. Vítkovice prohrávaly minutu před koncem už 3:5, přesto se jim dvěma góly Tokoše podařilo vynutit prodloužení. V něm se ale prosadil vítkovický odchovanec v dresu Boleslavi Tomašík a titul slavil soupeř. „Dal jsem tři góly, ale nakonec to nebylo k ničemu. Škoda, mohli jsme mít double,“ litoval Martin Tokoš. Superfinále v roce 2019 se opět bude hrát v Ostravě.
Letní kino AMFI: PARAZIT

Zítra
Ostrava-Jih, Letní kino Amfi, Ostrava - Poruba

Festival her, hraček a zábavy HRAVÁ OVA

28.09. 10:00
Ostrava, Slezskoostravský hrad, Ostrava

Svatováclavský hudební festival - Závěrečný koncert

28.09. 19:00
Ostrava-Jih, Katedrála Božského Spasitele, Ostrava

JTI mont s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

Čistící stroje s.r.o. - KÄRCHER STORE Retail Park Ostrava Poruba
Ostrava
od 18 000 Kč/měsíc

Detail

Stavitelství SIZO s.r.o. - MS kraj
Ostrava
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků