Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Premiér Babiš se v Ostravě setkal s podnikateli. Seznámil je s novinkami

  • Ostrava,

Do Ostravy přijel premiér Andrej Babiš a ministr průmyslu Karel Havlíček, aby se setkali s podnikateli z celého našeho regionu. Seznámili je hlavně s novinkami, které vláda chystá v nejbližší době a zajímali se také o jejich problémy.

Sál ve kterém se každý měsíc schází zastupitelstvo MS kraje se v pátek zaplnil podnikateli z celého našeho regionu. Do Ostravy totiž za nimi přijel předseda vlády Andrej Babiš a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček. Setkání trvalo více než hodinu a podnikatelé se zajímali hlavně o novinky, které vláda chystá. "Ta debata pro nás byla velice užitečná. Vyzvali jsme podnikatele, aby nás kontaktovali, pokud mají nějaké problémy. Jsme připraveni ty problémy řešit," řekl po setkání Andrej Babiš a ministr Karel Havlíček ho doplnil: "Není snad týden, že bychom nezaváděli nějaké opatření pro živnostníky, pro střední firmy i větší společnosti. Často zjištujeme, že to, co zavádíme, ne vždy ti podnikatelé vědí, což je naše chyba." 

Hejtman Ivo Vondrák zase vysvětlil jakým způsobem podporuje podnikání v našem regionu Moravskoslezský kraj. "Máme tady Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, pro ty, kteří chtějí investovat, Moravskoslezské investice a development a pro ty, kteří shánějí lidi a chtějí se v tom orientovat, Moravskoslezský pakt zaměstnanosti," říká hejtman Ivo Vondrák.

Premiér se i s ministrem Havlíčkem vydali po setkání s podnikateli na další schůzku do huti Liberty, kde budou řešit budoucnost tohoto tradičního podniku.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků