Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kamion narazil v Ostravě na Rudné do dodávky a ujel, policie hledá svědky

  • Ostrava,

Policie hledá svědky nebezpečné jízdy kamiony z pátku 27. srpna v Ostravě. Krátce po 10. hodině řidič tahače s návěsem na Rudné ulici u sjezdu do Poruby narazil do dodávky a následně ujel.

Nehoda se stala v pátek 27. srpna v čase okolo 10:10 až 10:15 hodin. Dle dostupných informací řídil dosud neznámý řidič po silnici I/11 na ulici Rudné v Ostravě, ve směru od dálnice D1 k ulici 17. listopadu, tahač nezjištěného typu, registrační značky a barvy, ke kterému byl připojen návěs modré barvy nezjištěného typu a registrační značky.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Tento neznámý řidič na úrovni sjezdu na ulici Nad Porubkou přejížděl z pravého jízdního pruhu do levého, kde ohrozil souběžně jedoucího řidiče vozidla Ford Tranzit modré barvy. Následkem tohoto došlo k bočnímu střetu uvedených vozidel. Obě vozidla zastavila na pravé krajnici, ale ve velké vzdálenosti od sebe."

Po krátké chvíli však nezjištěné nákladní vozidlo z místa odjelo a řidič vozidla Ford Transit věc oznámil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky policie. Ta teď hledá svědky nehody.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Pro kompletaci informací žádáme případné svědky dopravních nehod, především řidiče motorových vozidel, kteří mají za čelním sklem kameru a mohli tak zaznamenat průběh jednotlivých dopravních nehod nebo i jiné poznatky, aby se obrátili na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu."

Přihlásit by se měl také samotný řidič nákladního auta, který nehodu způsobil.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy