Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

VIDEO: Pokus o sebevraždu? Muž skočil na kapotu rozjetého auta, pátrá po něm policie

  • Ostrava,

Policisté z obvodního oddělení Ostrava-Zábřeh pátrají po muži, který koncem srpna skočil na kapotu projíždějícího automobilu. Hrozí mu obvinění z výtržnictví a poškození cizí věci. Muž se po střetu z místa zvedl a odešel.

video: PČR

Muž si z neznámého důvodu vybral projíždějící vůz Škodu Octavia, na které po střetu způsobil škodu za několik desítek tisíc. Událostí se od počátku zabývají policisté, ale dosud se muže nepodařilo ztotožnit. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Jedná se o muže zdánlivého věku 30 – 40 let, vyšší postavy, který má hnědé krátké vlasy a na tváři plnovous. Oblečen byl v době spáchání skutku do modrého polo trika s límečkem, černých kalhot a na nohou měl pantofle, tzv. žabky.
Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti muže či případných svědků. Jakákoliv informace by tak pomohla přispět k objasnění uvedeného skutku. Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti uvedeného muže poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy