Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostravská zoo nabízí pod stromeček adopci zvířat, kalendář i novou publikaci

  • Ostrava,

Tradičním vánočním dárkem ze Zoo Ostrava je pro mnohé zájemce už řadu let možnost symbolicky adoptovat některé z chovaných zvířat. Kromě toho zoo letos nabízí stolní kalendář s fotkami zvířat na rok 2022. U příležitosti 70. výročí založení zoo v Ostravě vydala speciální publikaci, která také může pod vánočním stromkem potěšit, a to nejen pamětníky.

Symbolickou adopcí můžete udělat radost nejen svým nejbližším, ale také slonům, šimpanzům, pandám, hrochům, plameňákům, žralůčkům, varanům, želvám a mnoha dalším obyvatelům ostravské zoologické zahrady. 

Šárka Nováková, mluvčí Zoo Ostrava: "Přispějete tím na jejich chov, ať už na krmení, nebo třeba na zlepšení životních podmínek. Adoptovat můžete jakékoliv zvíře již od částky 500 Kč na rok. Obdarovaný od nás získá děkovný list a obrázek „svého“ zvířete. Více informací o adopci najdete na webových stránkách zoo: https://www.zoo-ostrava.cz/cz/pomozte-nam/."

Potěšit své blízké můžete i stolním kalendářem nebo publikací 70 let Zoo Ostrava, kterou zoo vydala u příležitosti letošního kulatého výročí. 

Šárka Nováková, mluvčí Zoo Ostrava: "Publikace mapuje průřez historií od počátků vzniku malého zookoutku na šestihektarovém pozemku v Ostravě-Kunčičkách přes výstavbu „nové“ zoo ve Slezské Ostravě až po současnou moderní instituci zaměřenou na aktivní ochranu přírody. Nahlédnout do ní můžete zde. K dispozici je i její papírová podoba."

Kalendář stojí 99 Kč a publikace k historii Zoo Ostrava vyjde na 89 Kč.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy