Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mladík se ztratil po cestě do školy, probíhala rozsáhlá pátrací akce

  • Ostrava,

Policisté v pondělí 7. února rozjeli velkou pátrací akci po mladíkovi, který údajně bezdůvodně vystoupil z autobusu během cesty do školy a odešel neznámo kam. Podle policejní mluvčí Zlatuše Viačkové po něm v Ostravě a okolí pátrali policejní psovodi, pořádková jednotka, letecká služba a další policisté.

Naléhavé oznámení o pohřešovaném mladíkovi policie přijala v pondělí 7. února podvečer. 

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR: "Dostupné informace mohly predikovat, že mladý člověk může být v ohrožení života. Do terénu vyrazili psovodi se svými svěřenci, policisté speciální pořádkové jednotky i policisté Městského ředitelství Ostrava. Vytipovaný terén posledního výskytu mladíka propátrávali na čtyřkolkách a ze vzduchu ho hledal i policejní dron. Pomáhali i ostravští strážníci na koních. Hledali jsme v opuštěných průmyslových objektech, břehy přilehlého jezera i okolní prostranství Na Haldě. Další policisté prověřovali zdravotnická zařízení a veřejná místa. Kolem půlnoci vzhledem ke špatným vizuálním podmínkám bylo pátrání přerušeno, znovu se začalo hned po rozednění." 

Pátrání bylo obnoveno na druhý den. Policisté měli štěstí hned kolem desáté hodiny dopolední. Poblíž lesa u cyklostezky přes řeku Ostravici uviděli muže, který působil zanedbaně a zmateně. 

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR: "Ukázalo se, že se jedná o pohřešovaného mladíka. Fyzicky nezraněnému zajistili odvoz z místa a byl předán do rukou lékařů."
Nahlásit chybu


K tématu
Dalphen Building s.r.o., Ostrava, Frýdek-Místek, Loučná nad Desnou
Ostrava
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

VaKo stavební s.r.o., Ostrava a okolí
Ostrava
od 38 000 do 47 000 Kč/měsíc

Detail

Dalphen Building s.r.o., Ostrava, Frýdek-Místek, Loučná nad Desnou
Ostrava
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail