Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidič při havárii v Ostravě otočil auto na střechu, z nehody vyvázl bez zranění

  • Ostrava,

Zcela bez zranění vyvázl v sobotu odpoledne řidič středního věku, který havaroval v Ostravě. Vůz Renault Megane, který řídil, narazil do označníku zastávky MHD a skončil na střeše. Nehoda se stala na silnici pod kruhovým objezdem, který spojuje Mariánskohorskou a Cihelní ulici s přivaděčem k dálnici D1.

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Nehoda se stala po 14. hodině pod kruhovým objezdem na hranici Moravské Ostravy a Přívozu, vyjely k ní dvě ostravské jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – ze stanic Fifejdy a Zábřeh, odkud také přijel vyprošťovací speciál Tatra 7 Omars."

Muž středního věku, který byl za volantem, zřejmě vyvázl úplně bez zranění. Podle mluvčího HZS MSK jej ale prohlédl tým záchranářů. 

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Hasiči zabezpečili havarovaný renault před případným požárem a pomocí hydraulické ruky Omarse a popruhů vozidlo přetočili ze střechy zpět na kola. Pak jej odtlačili na okraj silnice. Nakonec hasiči silnici a přilehlý chodník uklidili a zametli, když museli kvůli nečistotám na asfaltu použít nasákavý sorbent."
Nahlásit chybu


K tématu
Bartoň a Partner s.r.o., Ostrava (Poděbradova)
Ostrava
od 12 975 Kč/měsíc

Detail

WC Servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

Stračena Pub s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 22 600 Kč/měsíc

Detail