Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dvě auta se převrátila po nehodách na střechu, jedno skončilo na zápraží domu

  • Ostrava,

V pátek odpoledne zasahovali hasiči v Ostravě u dvou vážných dopravních nehod. Do akce musely i těžké vyprošťovací speciály z centrální stanice v Zábřehu. Dvě auta se totiž převrátila na střechu.

K první nehodě byli přivoláni hasiči ze stanice Slezská Ostrava pět minut po půl třetí do ulice Pikartská. Osobní automobil Kia Rio zde vyjel mimo komunikaci a po nárazu do stromu se převrátil na střechu.

Jakub Kozák, mluvčí HZS MSK: "Řidič z nehody vyvázl bez zranění, zasahující hasiči zlikvidovali sorbentem drobný únik provozních kapalin a velitel zásahu si k vytažení vozu povolal vyprošťovací speciál Tatra Omars."

Patnáct minut před sedmnáctou hodinou byla hasičům ze stanic Přívoz a Fifejdy ohlášena dopravní nehoda osobního automobilu Kia Sportage v Koblovské ulici v Koblově. Vůz vyjel ze silnice, poškodil dřevěný plot, hospodářskou budovu a skončil takřka na zápraží rodinného domu. 

Jakub Kozák, mluvčí HZS MSK: "Řidička byla vyproštěna svědky nehody ještě před příjezdem hasičů na místo události, skončila v péči zdravotníků. Zasahující jednotky provedly protipožární opatření a stabilizaci havarovaného vozu, na pokyn velitele s jeho vytažením pomohl svým silným hydraulickým nakládacím jeřábem vyprošťovací automobil Mercedes Bison."

Příčinami obou nehod se zabývají policisté.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy