Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Družinkový tábor plnil dětem přání skrze kouzelné sluchátko

  • Čeladná,

Letní provoz družiny Základní školy Čeladná nabízí už osmým rokem příměstské tábory. Ten první měl letos název Tajemství cestovatelského deníku, o týden později si tu téměř třicet dětí užívalo Prázdniny s kouzelným sluchátkem, které je po vyslovení přání přenášelo do různých oborů činností.

Martina Marková, vedoucí vychovatelka školní družiny ZŠ Čeladná: “Určitě nejpopulárnější jsou výlety, byli jsme ve Frýdku-Místku, v Ostravě v železničním muzeu a pak v zábavním parku Divočina a nezapomněli jsme zajet do kina do Frýdlantu. A samozřejmě využíváme okolí naší hezké školy, kde máme vodu, les, hřiště, takže jsme pokud možno venku.”

Poslední den tábora hrály děti hry, například přetahovanou nebo trpělivě vydlabávaly špendlíkem piškot do konkrétního tvaru. Cílem bylo nasbírat co nejvíce razítek, která pak vymění za družinové peníze a mohou si za ně na památku odnést různé odměny.

účastníci tábora: 
“Mně se všechno líbilo, protože bylo všechno super. Tábor byl tak fantastický, že to ani nedokážu vyjádřit.”
“Nejvíce jsem si užila, jak jsme byli v muzeu vlaků, tam bylo super, tam jsme dělali různé úkoly a viděli jsme různé vlaky. A také v faun parku to bylo super, viděli jsme zvířátka, králíčky a veselého pejska.”

A jak to bylo s kouzelným sluchátkem?

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyBartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail

Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o. - pracoviště průmyslová zóna, areál Hyundai
Nošovice
od 75 000 Kč/měsíc

Detail

VKUS-BUSTAN s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 8 640 do 16 200 Kč/měsíc

Detail