Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Frýdku-Místku probíhají vysprávky silnic a další práce

Už jsme vás informovali o tom, že pracovníci Technických služeb zahájili opravy výtluků na území města. Vedle těchto provizorních oprav se ale rozjely také další stavební práce v ulicích. Více už v následující reportáži.

Počátkem dubna zahájili Technické služby vedle oprav děr na silnicích a některých plánovaných celoplošných oprav cest také větší rekonstrukce místních a účelových komunikací, případně chodníků.

“Konkrétně jsme zahájili opravu odvodnění, výměny stávajících ekodrenů za nové kompozitové na autobusovém stanovišti. Jedná se o ekodreny v celkové délce zhruba 40 metrů. Děláme to tam na tři etapy vzhledem k tomu, že se jedná o prostory na tří nástupištích, tak abychom co nejméně omezili ten provoz jak autobusové dopravy, tak samotných chodců. Práce by měly být dokončeny do 20. dubna. Souběžně probíhá i oprava odvodnění na ulici Černá cesta u restaurace U Mámy,” uvedl předseda představenstva Technických služeb F-M

Během těchto dnů začaly práce i na výstavbě nového parkoviště na Slezské.

“Tady se po dlouhých desetiletích se konečně s plochou vedle obchodního domu Meca začalo něco dělat. Podařilo se nám sehnat peníze a vzniknou tady parkovací místa hlavně pro sídliště,” uvedl náměstek primátora Frýdku-Místku Karel Deutscher.

V květnu plánují Technické služby opravy v příměstských částech města.

“Konkrétně ve Skalici dojde k opravě propustku, konkrétně k jeho prodloužení, k opravě jak na odtoku, tak i výtoku a bude tam instalováno nové zábradlí. V Chlebovicích dojde k opravě zpěvněné plochy před základní školou, kde bude stávající povrch nahrazen zámkovou dlažbou,” řekl Kohut.

Občané se dočkají i nově opraveného chodníku, a to na ulici Sadová před domem s pečovatelskou službou. Další opravy se v tuto chvíli plánují a k jejich realizaci dojde v letních měsících.
Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Tři v háji / divadelní představení

05.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

okma service s.r.o.- pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

BPM silesia group s.r.o. - Třinecko
Třinec
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

A.D. servis point s.r.o. - pracoviště, kontaktní osoba Martin Desenský, tel. 774 276 723, email a.d.
Frýdek-Místek
od 17 800 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků