Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Sportoviště v Českém Těšíně lákají k aktivitám, nabídka je široká

V posledních deseti letech získává Český Těšín přívlastek město škol a město sportu. Během posledních let tady vyrostlo multifunkční sportoviště na ulici Frýdecká a také od února nově funguje víceúčelová sportovní hala

Gabriela Hřebačková, starostka Českého Těšína: "Vzhledem k tomu, že léto klepe na dveře, patří k tomu i letní koupaliště. Všechna sportoviště vyzývají jak k individuálnímu, tak skupinovému využití aktivit."

Sportovní areál na Frýdecké nabízí využití snad pro všechny druhy sportu.

Edvard Huczala, ředitel Správy účelových zařízení Český Těšín: "Základem je umělá tráva pro fotbal, trénují tady mladí fotbalisté, je tady tartanová dráha, in line dráha na brusle, kola, koloběžky, je tady stěna lezecká dostačují pro děti, je tady skatepark."

K dispozici mají lidé i dvě hřiště vhodná na nohejbal, volejbal nebo tenis.

Edvard Huczala, ředitel Správy účelových zařízení Český Těšín:"Je otevřeno každý den od 8 -20 hodin, je tady půjčovna balónů, můžou si zakopat."

Letní koupaliště je také v provozu, a to od 1. června, využíváno je podle klimatických podmínek. Sportovní halu mají lidé taky k dispozici, stačí si jen objednat termín. Některé dny a hodiny jsou už vyhrazeny pro kluby a oddíly mládeže a dětí, které zde trénují.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy