Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Polák z havarovaného auta u Českého Těšína tvrdí, že ho ohrozil český řidič. Policie hledá svědky nehody

V pondělí 31. května v půl šesté ráno havaroval na silnici I. třídy u Českého Těšína polský řidič. Podle něj se nehoda stala kvůli tomu, že ho ohrozil český řidič. Ten ale tvrdí, že to není pravda a cizinec boural kvůli velké rychlosti. Policie teď hledá svědky nehody, aby mohla dvojici rozsoudit a určit přesnou příčinu nehody.

Polský řidič BMW 523 havaroval na silnici I/48 zhruba 100 metrů před sjezdem na Třinec, Mosty a Žilinu. Pravděpodobně po stržení volantu vyjel mimo komunikaci a přední částí vozidla narazil do svodidel.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Policisté během prověřování získali hned dvě verze nehodového děje. Řidič osobního vozidla BMW 523 (PL) trvdí, že při přejíždějí z jednoho pruhu do druhého, ho ohrozil řidič osobního vozidla Hyundai Getz (CZ)."

Český řidič ale policistům vypověděl, že nikoho neohrozil. Podle jeho verze cizinec havaroval vlivem rychlé jízdy. Policie teď proto prosí o pomoc případné svědky nehody.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Pro řádné objasnění nehodového děje a zavinění žádáme řidiče, kteří projížděli místem nehody a mají kolizi na záběrech palubní kamery, aby se přihlásili policistům prostřednictvím linky 158."

K nehodě došlo v pondělí 31. května v 5:30 hod..

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy