Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Třinečtí Oceláři si zatrénovali s malými hokejisty v Českém Těšíně

Začínající českotěšínští hokejisté se setkali s mistry extraligy třineckými Oceláři Marianem Adámkem a bratry Kovařčíkovými. Hokejisté jim přinesli ukázat vítězný pohár, chvilku si s nimi zatrénovali a rozdali autogramy.

Nejmladším hokejistům týmu HC Vlci Český Těšín zpestřili pravidelný trénink vzácní hosté. S vybojovaným Masaykovým pohárem je navštívili tři hokejové hvězdy Ocelářů, bratři Kovařčíkovi a Marian Adámek. S dětmi si společně zatrénovali a také zavzpomínali na své začátky.

Marian Adámek, hokejista HC Oceláři Třinec: "Já jsme poprvé byl na ledě tady u hřbitova na rybníku, pak mě vzal taťka jednou na hokej na extraligu a od té doby se mi to začalo líbit. Hokej jsme hrál od začátku v Třinci, ale do školy a všechny turnaje jsme měli tady v Těšíně, takže na to moc rád vzpomínám."

Hokejisté se s dětmi ochotně fotili, rozdávali podepsané kartičky a podepisovali se na všechno možné, dětské dresy, trika, kšiltovky, knihy nebo lahve na pit.

anketa, hokejisté HC Vlci Český Těšín: "Jsem rád, že tu přišli a že jsem se s nimi vyfotil." "Bych chtěl být jednou jako oni." "Tady je to prostě dobré, že nám můžou podepsat různé věci."

Setkání byla přítomna i starostka města, která je také velkou hokejovou fanynkou.
Na nezájem o hokej si v Českém Těšíně nemůžou stěžovat, trénují už tříleté děti v přípravce. Trénují na suchu i na ledě v Třinci.


Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy