Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

O prázdninách se děti v Českém Těšíně nudit nemusí, SVČ Amos jim nabízí spoustu aktivit

Rozjíždí se 19. ročník celoměstského projektu Prázdniny 2021. SVČ Amos připravilo s dalšími městskými organizacemi, neziskovým sektorem, sportovními kluby i podnikatelskými subjekty aktivity pro děti na každý den prázdnin. Projekt začal v sobotu 26. června akcí v Pink aréně „Ahoj prázdniny… opět spolu“.

video: TV Polar

V Pink aréně SVČ Amos se pro děti uskutečnila akce „Ahoj prázdniny… opět spolu“. Pro děti bylo připraveno spoustu aktivit a zábavy.

Tomáš Pavelek, místostarosta Českého Těšína: "Naposledy jsme se tady viděli v měsíci září loňského roku. Konečně jsme mohli jako město a naše příspěvkové organizace pro veřejnost ale hlavně pro ty děti, které měly celý ten rok podivný."

V programu vystoupila loutková scéna Bajka TD s představením Čert a Káča, s dětmi si zatančilo duo Terka s Michalem, zahráli členové souboru Slezan a kapela Bukóń a na závěr roztančily halu „Zlobidla s.r.o.“

Šárka Klimoszová, spoluorganizátorka, programový a kulturně výchovný pracovník: "Je tady spousta aktivit jako soutěžní cesta Western, děti mohou absolvovat pět stanovišť. Máme tady i hodně workshopů, tvoření z korálků, malování na obličej, jsou tady stánky lidové tvořivosti nebo jsme zvolili i zdobení perníčků."
anketa: účastníci akce: "Mě se na té akci líbilo tancování, protože to bylo dobré." "Mě se líbilo to první, ten úkol střílení z luku."

SVČ Amos myslí i na to, že děti budou mít o prázdninách spoustu volného času. Po devatenácté připravilo ve spolu s dalšími organizacemi a subjekty celoměstský projekt Prázdniny.

Vít Slováček, místostarosta Českého Těšína: "Snaží se na každý den během prázdnin vymyslet pro děti aktivity tak, aby mohly přijít, nenudily se doma a užily si to nejen mezi sebou, ale právě pod řízením organizací,  které na to jsou zvyklé."

Podrobný prázdninový program najdete na stránkách SVČ Amos Český Těšín.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy