Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

O prázdninách se děti v Českém Těšíně nudit nemusí, SVČ Amos jim nabízí spoustu aktivit

Rozjíždí se 19. ročník celoměstského projektu Prázdniny 2021. SVČ Amos připravilo s dalšími městskými organizacemi, neziskovým sektorem, sportovními kluby i podnikatelskými subjekty aktivity pro děti na každý den prázdnin. Projekt začal v sobotu 26. června akcí v Pink aréně „Ahoj prázdniny… opět spolu“.

video: TV Polar

V Pink aréně SVČ Amos se pro děti uskutečnila akce „Ahoj prázdniny… opět spolu“. Pro děti bylo připraveno spoustu aktivit a zábavy.

Tomáš Pavelek, místostarosta Českého Těšína: "Naposledy jsme se tady viděli v měsíci září loňského roku. Konečně jsme mohli jako město a naše příspěvkové organizace pro veřejnost ale hlavně pro ty děti, které měly celý ten rok podivný."

V programu vystoupila loutková scéna Bajka TD s představením Čert a Káča, s dětmi si zatančilo duo Terka s Michalem, zahráli členové souboru Slezan a kapela Bukóń a na závěr roztančily halu „Zlobidla s.r.o.“

Šárka Klimoszová, spoluorganizátorka, programový a kulturně výchovný pracovník: "Je tady spousta aktivit jako soutěžní cesta Western, děti mohou absolvovat pět stanovišť. Máme tady i hodně workshopů, tvoření z korálků, malování na obličej, jsou tady stánky lidové tvořivosti nebo jsme zvolili i zdobení perníčků."
anketa: účastníci akce: "Mě se na té akci líbilo tancování, protože to bylo dobré." "Mě se líbilo to první, ten úkol střílení z luku."

SVČ Amos myslí i na to, že děti budou mít o prázdninách spoustu volného času. Po devatenácté připravilo ve spolu s dalšími organizacemi a subjekty celoměstský projekt Prázdniny.

Vít Slováček, místostarosta Českého Těšína: "Snaží se na každý den během prázdnin vymyslet pro děti aktivity tak, aby mohly přijít, nenudily se doma a užily si to nejen mezi sebou, ale právě pod řízením organizací,  které na to jsou zvyklé."

Podrobný prázdninový program najdete na stránkách SVČ Amos Český Těšín.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků