Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Cyklistka spadla z kola a do nemocnice ji transportoval vrtulník, policie hledá svědky

Policie hledá svědky neobvyklé nehody v Českém Těšíně. Žena ročníku 1965 tam spadla na silnici z kola. S vážným zraněním ji transportoval do nemocnice vrtulník. Těsně předtím kolem projížděla šedá Škoda Octavia a není jasné, zda auto mohlo ženu srazit nebo ne.

Nehoda se odehrála v sobotu 4. září kolem 18:30 v Českém Těšíně. Policie o ní informovala až nyní.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Na křižovatce ulic Jablunkovská a Slovenská (poblíž Lidlu) jela cyklistka (1965) po ulici Jablunkovská ve směru od autobusového nádraží. Na silnici z kola spadla a způsobila zranění."

Z místa ji musel přepravit vrtulník do Fakultní nemocnice Ostrava.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Ve stejném čase nehody cyklistky, místem projíždělo osobní vozidlo Škoda Octavia, šedé barvy. Ze zjištěných skutečností zatím není jasné, zdali došlo ke kontaktu mezi vozidlem a cyklistkou."

Policisté dopravního inspektorátu žádají o další informace případné svědky nehody. I přes náležité prověření nehody jsou ve výpovědích a získaných poznatcích nejasnosti. 

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "K řádnému objasnění nehodového děje a zavinění by mohli přispět svědci, kteří nehodu viděli a jejich svědectví nemáme k dispozici. Každý poznatek mohou svědci volat na 974 734 588, nehodu šetří prap. Zaujec." 

Informace přijmou policisté i na bezplatné lince 158.

Nahlásit chybu


K tématu