Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Centru sociálních služeb Český Těšín pokřtili výjimečný kalendář

Centrum sociálních služeb v Českém Těšíně se může pochlubit vlastním netradičním kalendářem. Jsou v něm vyobrazeny momenty ze slavných filmů. Hlavní protagonisty ztvárnili zaměstnanci a klienti centra.

Klienti Centra sociálních služeb dostali letos o Vánocích krásný dárek, který jim bude celý příští rok připomínat nevšední zážitky, které prožili. Stali se totiž společně se zaměstnanci centra hlavními hrdiny kalendáře. A ne ledajakého.. . Každý měsíc v kalendáři představuje scény ze slavných filmů jako S tebou mě baví svět, Pelíšky a podobně.

Kateřina Pindejová, ředitelka Centra sociálních služeb Český Těšín: "Jsme si užili spoustu legrace při tom focení, bezvadný nápad, srdcovka, takové lidské, že si tu člověk připadá jako doma a tak by to mělo vypadat."

S nápadem a motivem kalendáře přišla aktivizační pracovnice Izabela Zajac.

Izabela Zajac, aktivizační pracovnice: "Náročné to bylo, filmů bylo spousta, hlášek taky a já jsem musela vycházet z konkrétních osob, které tady máme."

Ve scéně Tři oříšky pro Popelku například ztvárnila jednu z postav Anna Tacinová.

Anna Tacinová, seniorka z Centra sociálních služeb: "Mě tam asi žádný nepozná, protože jsem tam naoblíkaná skutečně jak ta máma, taková zlá máma. Měla jsem mít přísný výraz, ale smích mě trápil."

Kmotrem kalendáře se stal známý moderátor a hudebník Petr Šiška.

Nahlásit chybu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail