Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Strážníci rychle zadrželi vandala, který v Českém Těšíně poškozoval zaparkovaná auta

Velmi rychlý zákrok si na své konto připsali strážníci z Českého Těšína. Během několika minut se jim podařilo zadržet výtržníka, který úmyslně poškodil čtyři automobily.

Výtržník řádil v českotěšínské ulici U Mlékárny. Svou zlost si tam vybíjel na zaparkovaných autech. Majitelé ho sice na místě už nezastihli, během chvilky ho však zadržely policejní hlídky.

Petr Chroboczek, ředitel MP Český Těšín: “My jsme se to dozvěděli velice rychle. Bylo to během dvou tří minut, hlídky byly v terénu, takže vlastně byly velice rychle na místě trestného činu, kde se od poškozených osob se dověděly podrobný popis osoby, která vlastně to poškození způsobila.”

Podezřelého muže se strážníkům městské policie podařilo zadržet v podchodu pod železniční tratí.

Petr Chroboczek, ředitel MP Český Těšín: “Byly použity donucovací prostředky a osoba byla předána Policii České republiky.”
Zlatuše Viačková, mluvčí Policie ČR MSK: “Zadrženému 36letému muži policisté sdělili podezření pro spáchání přečinů poškození cizí věci a výtržnictví. Muž během chvilky postupně poškodil čtyři osobní vozidla. U vozidla Škoda Fabia zničil skleněnou výplň pátých dveřích, u vozidla Volkswagen Polo rozbil čelní sklo, u třetího vozidla Škoda Fabia měl rozbít nejenom čelní sklo, ale i okénko předních dveří a u posledního vozidla, opět Škoda Fabia, měl rozbít čelní sklo a poškodit střechu. Majitelé předběžně vyčíslili škodu, která je ve výši zhruba 55 tisíc korun.”

Výtržníkovi hrozí přísnější trest, protože za rozbíjení aut už byl před časem odsouzen k podmíněnému trestu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy