Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Radnice v Havířově sleduje, jak se osvědčil kruhový objezd v Prostřední Suché

  • Havířov,

Provizorní kruhový objezd v Havířově-Prostřední Suché funguje více než měsíc. Radnice sledovala, jak se v praxi osvědčil a udělala ještě určitá opatření.

Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora: "Sledovali jsme provoz, jakým způsobem funguje v dopravní špičce a je vidět, že toto řešení se osvědčilo z toho důvodu, že se netvoří kolony z jednotlivých směrů, například z ulice Fryštátská. Z toho pohledu jsme rádi a teď probíhaly práce ještě na dočišťování dopravního značení, protože tam ještě zbylo staré dopravní značení, které bylo trochu matoucí pro řidiče.”

Do budoucna uvažujete, že tento stav zachováte, nebo jsou tam ještě jiné varianty?

Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora: “Do budoucna přemýšlíme nad trvalým řešením, které je drahé, pokud bychom třeba rozšiřovali komunikaci, nebo řešili velký rondel, tak bychom možná k tomu přistoupili. Také přemýšlíme na podnět občanů, jestli je možné od Karviné nechat zprůjezdnit pruh. To znamená, že teď se tím zabývají odborníci na dopravu a v dalším čase budeme přemýšlet, jakým způsobem ještě tu dopravní situaci vylepšit. Ale ten stav teď vnímáme pozitivně v tom slova smyslu, že vyřešil složitou křižovatku v Havířově, kde docházelo k bouračkám a teď jsme za ten měsíc nezaregistrovali žádný problém.”
Nahlásit chybu


K tématu
BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail

Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail