Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Městský fotbalový klub Havířov oslaví sto let od svého založení

  • Havířov,

Městský fotbalový klub se připravuje na velký den. 10. září totiž Indiáni oslaví sto let od svého založení. Celodenní program bude velkolepý.

Miroslav Matušovič, sportovní manažer MFK Havířov: "Celý ten den bude probíhat v přátelském duchu, aby každý, kdo tady přijde, si našel to své. Bude ten program začínat dětským zápasem, potom proběhne zápas žen, kdy tady odehraje mistrovské utkání Gascontrol proti MFK Frýdek-Místek. Mělo by to vyvrcholit v 15 hodin hlavním zápasem mezi MFK Havířov staršími hráči proti Sigi týmu, který už tady byl s hráči Láďa Vízek, Tonda Panenka a další. Ti všichni by měli přijet.”

Samozřejmě nebude chybět ani zábavný doprovodný program s různými kapelami. Neměla by chybět ani show motorek, protože Indiáni vznikli jako motorkáři. Děti se mohou těšit na nejrůznější atrakce.

Co to pro vás znamená oslava sta let?

Miroslav Matušovič, sportovní manažer MFK Havířov: “Znamená to moc. Jde vidět, že ten klub už dlouho funguje a taková léta je patřičné oslavit a takto se k tomu stavíme i my, že chceme, aby ti praví fanoušci havířovského fotbalu tady přišli a ten den si užili. Takže to je takové naše motto, že to děláme pro ty lidi a když budou odcházet, tak aby toho nelitovali, ale aby s těmi vzpomínkami těch sta let, že to stálo za to.”
Nahlásit chybu


K tématu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail

Ing. Alexandra Lisztwanová - polyfunkční dům Orlová
Orlová
od 120 do 135 Kč/hod.

Detail

Z + M Logistics, spol. s r.o. - Orlová
Orlová
od 7 388 do 12 313 Kč/měsíc

Detail