Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinská kapela Clustter si nadělila vánoční dárek, vydala svůj první videoklip

  • Karviná,

Teď vám představíme poměrně mladou kapelu Clustter. I když vznikla teprve před dvěma lety, jejími členy jsou zkušení muzikanti.

Petr, Martin, Luděk a Pavel. Čtyři zkušení muzikanti, kteří hrávali a hrají v různých kapelách, různé žánry. Osud a přátelství je ale svedli dohromady a před dvěma lety založili novou karvinskou kapelu Clustter.  

"Sešli jsme se kluci, kteří jsme dřív aktivně hrávali a rozhodli jsem se, že na stará kolena ještě něco zkusíme. Jsme čtyři členové, Martin kytara a skladatel, hlava kapely, Pavel  -bubeník, baskytara Luděk, známého z kapely Allscapones a já Petr kytara, zpěv. Zkoušíme tady v Hard Cafe, což je takové podhoubí rockového světa metalového, šéfuje tady tmu Petr Janko, který tomu hodně přispívá," popsal kapelu zpěvák Petr Klíma.

jejich tvorba se nedávno rozrostla i o zdařilý videoklip k písni Rutina.

"Kapela Clustter se rozhodla, že si udělá videoklip, točili jsme ho v Hard Cafe. Klip nám udělal Digas. Určitě ho znají lidé, co se kolem hudby točí. To zázemí pro muzikanty je v Karviné výborné," pochvaluje si Martin Petráš, frontman kapely.

Videoklip kapela zveřejní na svém facebooku a na svých webových stránkách. V jejich repertoáru najdete pár převzatých věcí například od kapely Annihilator, většinou ale hrají svou vlastní tvorbu. Zpívají převážně česky, ale i anglicky. Teď v prosinci je  čeká první vystoupení mimo Karvinou, svou tvorbu představí v ostravském Baráku v rámci tour Rock bez hranic.

Kapela Clustter má jedno velké vánoční přání. Doufá, že jejich tvorba zaujme co nejširší spektrum posluchačů a jejich fanouškovská základna poroste.
Svatováclavský hudební festival - Flétnové sonáty

18.09. 18:00
Orlová, Evangelický kostel, Orlová

Svatováclavský hudební festival - Hudba anglické renesance

19.09. 19:00
Albrechtice, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 22 000 Kč/měsíc

Detail

ASF jobs. s.r.o, - Karviná
Karviná
od 96 Kč/hod.

Detail

Ferdinand Koiš - provozovna
Orlová
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků