Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ortopedie v NsP Karviná-Ráj funguje naplno, ambulance i operativa bude zajištěna i v Orlové

  • Karviná,

Oddělení ortopedie v Nemocnici s poliklinikou v Karviné-Ráji funguje naplno. Během krátké doby se podařilo sestavit nový tým lékařů a sester. Nový primář také zdůraznil, že ambulance a operativa bude od dubna zajištěna tímto týmem i v Orlové.

Už dva měsíce funguje naplno ortopedické oddělení v karvinské rájecké nemocnici. Podařilo se stabilizovat personál, je dostatek lékařů i sester, kteří se o pacienty starají.

"Jsme domluveni, že tady nastoupí celkem 11 lékařů, kteří budou tvořit úplně nový tým, čekáme na pár posledních, kteří tady dorazí, operativa probíhá, pacienti jsou spokojeni," popsal situaci v Karviné primář ortopedie Martin Holinka.

S péčí je spokojena i Magda Musálková, která minulý týden podstoupila operaci kyčelního kloubu.

"Maximálně jsem spokojena s panem primářem Holinkou, jsem jeho pacientkou, takže maximální spokojenost," řekla pacientka.

 Primář ortopedie Martin Holinka zdůraznil, že provoz ortopedické ambulance bude v Orlové zachován a zároveň se  v Orlové připravuje zajištění provozu na operačních sálech.

"Budou se tam dělat artroskopie nebo nějaké menší operační výkony, předběžný termín, kdy se začne v Orlové opět operovat, je od 1. dubna," uzavřel primář.

V Orlové se o provoz bude starat stejný tým lékařů, jako v Karviné. Lékaři se tam budou v ambulanci i na operačních sálech střídat.
Svatováclavský hudební festival - Flétnové sonáty

18.09. 18:00
Orlová, Evangelický kostel, Orlová

Svatováclavský hudební festival - Hudba anglické renesance

19.09. 19:00
Albrechtice, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 22 000 Kč/měsíc

Detail

Ristorispetto s.r.o. - Karviná
Karviná
od 100 Kč/hod.

Detail

Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků