Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ženě z Karviné někdo za bílého dne zapálil auto a vykradl dům

  • Karviná,

Obrovský šok zažila Pavla Kovalovská z Karviné. Někdo jí za bílého dne vykradl dům a na odlehlém místě zapálil její auto. Podle ní měli zloději krádež dobře promyšlenou a čekali jen na vhodnou příležitost.

V pátek odpoledne se rozhodla Pavla Kovalovská z Karviné vyplnit čas v karanténě projížďkou na kole. Po nějaké době ji zavolali policisté, že v okrajové části města hoří její auto. Nechtěla tomu věřit, protože klíče od auta měla u sebe v kapse a auto zamčené v garáži. Náhradní klíče od auta měla doma zamčené v trezoru,.

"Jela jsem rychle domů, garáž byla otevřená, auto pryč, když jsem vešla do bytu, všude rozházené věci, trezor vypáčený, z trezoru byly vykradené všechny věci, šperky, peníze,  doklady, pas, občanky, rodné listy. Šílený pocit, že si to někdo asi objednal, nebo se s  někým domluvil, těžký psychopat," popsala poškozená.

Krádež se uskutečnila za bílého dne v husté rodinné zástavbě v Hranicích. Sousedé si prý všimli cizího auta u jejího pozemku.

"Určitě už tu byli a čekali až odjedu. Doufám, že policisté to vyšetří a najdou toho zločince," dodala.

"Policie zahájila úkony trestního řízení příčinu porušování domovní svobody, krádeže, neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a poškození cizí věci," řekla Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MSK. 

Další detaily v této fázi jsou podle zákona neveřejné.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků