Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné je zájem o kurzy relaxačního malování, kurzisté už své práce vystavují

  • Karviná,

V Karviné je zájem o kurzy relaxačního malování, které se konají v městském domě kultury. Zájemcům se věnuje známý výtvarník Tomáš Oslizlok. Kurzisté se během několika měsíčního kurzu naučí několik základních uměleckých technik malování.

Městský dům kultury každoročně připravuje několik kurzů z různých oblastí pro začátečníky i pokročilé a jedním z nich je i kurz relaxačního malování.

Tomáš Oslizlok, lektor, výtvarník: "Kreslili jsme zátiší, pak jsme pracovali na perspektivě, v současné době kreslíme portréty. V tuto chvíli tady žáci dělají studie detailů obličeje, oči, uši nos, zatím je to tužkou, pomalu začneme přecházet na barvy, pastel, akvarel, akryl."

Do kurzu se může přihlásit prakticky kdokoliv.

anketa: účastníci kurzu: "Je to relax, setkání perfektní skupiny přátel, je legrace, přitom se můžeme něco naučit. Vyzkoušeli jsme si už všichni techniky, od kresby po olejomalbu, nejvíc mě baví asi akryl." "Teď jsme se naučila novou techniku, snažím se v ní zdokonalit a to jsou struktury v akrylu." "Pro mě se jedná o tou relaxaci, vzhledem k mé manažerské funkci. Já potřebuji vypnout mozek a toto je pro mě ideální relax."

I když kurz ještě běží, práce kurzistů jsou vystaveny na několika místech - prohlédnout si je můžete ve foyer městského domu kultury a jsou také vystaveny i v Nezo cafe poblíž Slezské univerzity.

Nahlásit chybu


K tématu
BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail

Renáta Smetanová - OMV ul. Moskevská
Havířov
od 22 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail