Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karviná poprvé ve své historii ocenila lékaře a zdravotnický personál

  • Karviná,

Karviná poprvé ve své historii ocenila lékaře a zdravotnický personál, a to za péči, kterou každý den poskytují. Předání ocenění proběhlo na zámku Fryštát v rámci Světového dne zdraví.

Za své úsilí, pracovní nasazení, příkladnou aktivitu i profesionální a vysoce etický přístup k pacientům, ale i za mimořádný rozsah dalších aktivit spojených s poskytováním zdravotní péče, bylo na zámku Fryštát oceněno vedením Karviné deset nominovaných osobností z oblasti zdravotnictví.

Jan Wolf, primátor Karviné: ”My jsme dnes pozvali k ocenění zdravotníky, protože jsme přesvědčeni, že jejich práce zvlášť v posledních dvou letech byla hektická a náročná. Zvládli velmi dobře pandemické období, pomohli lidem v našem městě a za to jim patří velký dík. proto jsme se rozhodli je dnes ocenit."

Ocenění bylo předáno v kategoriích Významná osobnost roku - lékař, Výrazná osobnost roku - zdravotní sestra a Ocenění za dlouholetou činnosti v oboru. Zdravotníky mohla navrhnout jak odborná tak laická veřejnost.

Jiří Slepánek, oceněná osobnost ve zdravotnictví: "Je to velmi příjemný pocit, protože to ukazuje, že asi ta práce, kterou tam děláme nejen já, ale i celý kolektiv, není zbytečná."
Jana Wilczynskáoceněná osobnost ve zdravotnictví: "Byla jsem velmi mile překvapena, za svou celoživotní práci v nemocnici. Po celou dobu jsem tu práci dělala srdcem, některé případy se vám vryjí pod kůži."
Milan Canibal, oceněná osobnost ve zdravotnictví: "Vždycky, když vás někdo ocení, aspoň normální to je reagovat velmi kladně na to. Chtěl bych k tomu jen takovou notýsku, ať je taková pozornost věnována jako dnes zdravotnictví obecně v Karviné, protože si myslím, že si to zaslouží a že to bude ku prospěchu věci."

V plánu to určitě je. Ocenění zdravotníků se stane v Karviné tradicí, stejně tak jako je již tradicí každoroční oceňováni sociálních pracovníků, osobností v kultuře, pedagogů nebo sportovců.

Nahlásit chybu


K tématu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail