Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné: Karvinský talent, Mistrovství ČR v silovém čtyřboji, Strašidelný park

  • Karviná,

ZŠ a MŠ Prameny ve spolupráci s MěDK a Magistrátem města Karviné připravuje pro žáky MŠ, ZŠ a SŠ z Karviné a okolních měst a obcí 14. ročník pěvecké soutěže Karvinský talent. V Karviné se konalo MČR v silovém čtyřboji středních škol. Středisko volného času Juventus vás zve na procházku strašidelným parkem.

KARVINSKÝ TALENT 2022 SE BLÍŽÍ

ZŠ a MŠ Prameny ve spolupráci s MěDK a Magistrátem města Karviné připravuje pro žáky MŠ, ZŠ a SŠ z Karviné a okolních měst a obcí 14. ročník pěvecké soutěže Karvinský talent. Předkolo soutěže proběhne 19. května na ZŠ Prameny a finálové kolo se bude konat 22. září v MěDK. Přihlášky do soutěže můžete posílat do 16. 5., Informace a samotné přihlášky najdete v sekci “Projekty školy” na webu na www.zs-prameny.cz

MISTROVSTVÍ ČR V SILOVÉM ČTYŘBOJI STŘEDNÍCH ŠKOL

V Karviné se konalo mistrovství ČR v silovém čtyřboji středních škol. Soutěžícími byli dívky a chlapci ve věku od 15-20 let, kteří studují na jakékoliv střední škole. Mistrovství se zúčastnilo 120 soutěžících z 9 krajů. Z dívek byly nejlepší studentky Obchodní akademie a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky z Přerova. Nejlepší chlapecké družstvo bylo domácí, ze Střední školy techniky a služeb. Jsou také držitelé nového českého rekordu.

POZVÁNKA DO STRAŠIDELNÉHO PARKU

Středisko volného času Juventus vás zve na procházku strašidelným parkem. V ten se promění park Boženy Němcové v pátek 29. dubna od 8 hodin večer. Vstupenky je možné zakoupit na recepci střediska do 28 dubna.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy