Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné - Den požární bezpečnosti, deklarace o spolupráci na projektu Eden Silesia

  • Karviná,

V pátek 13. května se otevřou veřejnosti stanice Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje. Zástupci vedení kraje, Slezské univerzity a města Karviné podepsali na radnici společnou deklaraci o spolupráci na přípravě a realizaci strategického projektu Eden Silesia.

HASIČI VÁS ZVOU NA DEN POŽÁRNÍ BEZPEČNOSTI

V pátek 13. května se otevřou veřejnosti stanice Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje. Přístupných bude v tento den všech 23 stanic, které stojí samostatně, nebo jsou součástí integrovaného výjezdového centra. Hasiči v celé ČR vyhlásili na šťastný „pátek třináctého“ tradiční Den požární bezpečnosti, zaměřený letos na varování před požáry v přírodě. V okrese Karviná bude v pátek otevřeno všech pět stanic a to v Karviné, Havířově, Českém Těšíně, Orlové a Bohumíně, a to od 8:00 do 16:00 hodin.

SPOLEČNÁ DEKLARACE O SPOLUPRÁCI NA PROJEKTU EDEN SILESIA

Zástupci vedení kraje, Slezské univerzity a města Karviné podepsali na radnici společnou deklaraci o spolupráci na přípravě a realizaci strategického projektu Eden Silesia. Jejím cílem je sestavit společný projektový tým a zarámovat možnosti výkupu pozemků, na kterých budou biomy a celý univerzitní kampus stát.

Nahlásit chybu


K tématu
V-TRADE, s.r.o. - Bohumín
Bohumín
od 3 200 Kč/měsíc

Detail

Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail