Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V pohádkové zahrádce skřítka Knihomilníčka se děti setkaly se svými oblíbenými hrdiny

  • Karviná,

Karvinské knihovnice si pro malé předškoláky a školáky připravily oblíbenou a již tradiční akci nazvanou Pohádková zahrádka skřítka Knihomilníčka.

Karvinská regionální knihovna připravila pro nejmenší děti nevšední zážitkovou akci, díky které se mohly naživo setkat se svými oblíbenými hrdiny a postavičkami z knižního světa pohádek. Společně s Harry Potterem, Včelkou Májou nebo Mamutem plnily nejrůznější úkoly.

Barbora Koneszová, koordinační programový a projektový pracovník RKK: "Dnes jsme připravili pro děti z mateřských, ale i základních škol jinou akci než obvykle, Nejen besedy a knihovnické lekce, o tom není knihovna, knihovna je také o setkávání, o tom užít si a prožít s hrdiny trochu jinak nejen přes čtení, ale také si s nimi zahrát. Myslím si, že se nám to daří, že vždy vymyslíme Knihomilníčka, který provází děti pohádkami."

anketa: účastníci Pohádkové zahrádky skřítka Knihomilníčka: "Jsme sbírali vajíčka." "To mě bavilo." "Mě bavili koníci." "Lovil jsme mamuty." "Mě se líbilo, jak jsme sbírali ta vajíčka."

Akci nazvanou Pohádková zahrádka skřítka Knihomilníčka uspořádala regionální knihovna za podpory města. Součástí zahrádky byl doprovodný program, nechyběla kouzelnice nebo Hopsalín.
Všechny děti si v takzvaném Krmítku vyzvedly i svou odměnu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy