Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné - Open air výstava Permoníku, Cambridge certifikáty a pozvánka na Hubertovu jízdu

  • Karviná,

Do 6. října si mohou lidé na Masarykově náměstí prohlédnout panely s fotografiemi Martina Straky, které zachycují Pěvecký sbor Permoník na letošní soutěži v Carnegie hall. Svůj slavnostní den si v pátek užilo 37 žáků Základní školy Borovského, kteří získali mezinárodně uznávaný certifikát Cambridge English za úspěšné složení zkoušek z anglického jazyka.

OPEN AIR VÝSTAVA PERMONÍKU

Do 6. října si mohou lidé na Masarykově náměstí prohlédnout panely s fotografiemi Martina Straky, které zachycují Pěvecký sbor Permoník na letošní soutěži v  Carnegie hall, odkud přivezli zlato. Vedle absolutního vítězství bylo pro Permoník největší výhrou, že se přes opakované překládání termínu soutěže kvůli pandemii podařilo udržet vysokou uměleckou úroveň sboru a navázat na tradici, kterou před více než půlstoletím začali budovat zakladatelé Eva a Ivan Šeinerovi.

SLAVNOSTNÍ PŘEDÁVÁNÍ CERTIFIKÁTŮ CAMBRIDGE ENGLISH

Svůj slavnostní den si v pátek užilo 37 žáků Základní školy Borovského, kteří získali mezinárodně uznávaný certifikát Cambridge English za úspěšné složení zkoušek z anglického jazyka a to ve čtyřech úrovních. Slavnostní předání certifikátů se uskutečnilo v malém sále Městského domu kultury.

NENECHTE SI UJÍT HUBERTOVU JÍZDU

Jezdecký klub v Českém Těšíně ve spolupráci se statutárním městem Karviná a Dvorem Olšiny připravuje oblíbenou Hubertovu jízdu. Koná se v sobotu 1. října. Slavnostně bude zahájena o půl 11 pod zámkem Fryštát, o hodinu později zastaví koně v areálu Lodiček a o půl jedné se můžete těšit na halali opět pod zámkem.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy