Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné - Pozvánka na miniveletrh sociálních služeb a připomínka akce Zavírání pramenů

  • Karviná,

Na centrální tržnici v Karviné-Fryštátě se v pondělí 3. října od 10 do 16 hodin uskuteční miniveletrh sociálních a návazných služeb. V parku za rehabilitačním sanatoriem se uskutečnila akce Zavírání pramenů. Jde o další akci, která v Karviné probíhá pravidelně a kterou lidé rádi vyhledávají. Ani letos nechyb

POZVÁNKA NA MINIVELETRH SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

Na centrální tržnici v Karviné-Fryštátě se v pondělí 3. října od 10 do 16 hodin uskuteční miniveletrh sociálních a návazných služeb. Návštěvníci tak mohou získat na jednom místě potřebné informace k různým službám ve městě, dozví se, jak se stát pěstounem, můžete si zakoupit výrobky uživatelů, seznámit se se zařízením tísňové péče či se znakovým jazykem. Doprovodné aktivity bude mít připravena i MP Karviná.

ZAVÍRÁNÍ PRAMENŮ 2022

V parku za rehabilitačním sanatoriem se uskutečnila akce Zavírání pramenů. Jde o další akci, která v Karviné probíhá pravidelně a kterou lidé rádi vyhledávají. Ani letos nechyběl pestrý kulturní program, připraveno bylo spoustu atrakcí pro děti, dobré jídlo a pití a kvalitní burčák.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy